Staff

School Principal / Skoolhoof

Mr. G.J. Koekemoer

Deputy Principal / Adjunkhoof

Mrs. L. Edwards

Departmental Heads / Departementshoofde

Foundation Phase – Mej. M. van Rooyen
Senior Phase – Mrs. C. Vos (Acting)

Teachers/Onderwysers

Pre-Primary

Graad RA – Me. J. Whitcher
Grade RE – Ms. T. Minopetros
Grade RE – Ms. K. Davis
Grade RE – Ms.R. Choonara

Foundation Phase / Grondslagfase

Grade 1 / Graad 1

Graad 1A – Me. A. Duarte
Grade 1E – Mrs. A. Murray
Grade 1E – Mrs. C. Bezuidenhoudt
Grade 1E – Mrs. M. Westraadt

Grade 2 / Graad 2

Graad 2A – Me. L. Krause
Grade 2E – Mrs. L. Visser
Grade 2E – Mrs. L. Bangay
Grade 2E – Mrs. E. Hops

Grade 3 / Graad 3

Graad 3A – Mej. M. van Rooyen
Grade 3E – Mrs. S. Behrens
Grade 3E – Ms. R. Lubbinge
Grade 3E – Mrs.M. Sparrow

Intermediate Phase / Intermediêre Fase

Grade 4 / Graad 4

Graad 4A – Me. C. Vos
Grade 4EB – Ms. L. Baker
Grade 4 EO – Mrs. J. Olivier
Grade 4E – Mrs. C Geldenhuys

Grade 5 / Graad 5

Grade 5A – Mrs. E. Otto
Grade 5 EN – Mr. S. Nieuwoudt
Grade 5 E – Mrs. N. Patterson

Grade 6 / Graad 6

Graad 6A – Mnr. D. Dorfling
Grade 6B – Mr. D. Deal
Grade 6C – Mr. R. Marx

Senior Phase / Senior Fase

Grade 7 / Graad 7

Graad 7A – Me. T. Paul
Grade 7B – Mr. A. Wasserman
Grade 7C – Mr. J. van Tonder
English HL – Mrs. C. Whiteley

Learning Support / Leerondersteuning

Learner Support – Mrs. U. Kapp
Leerondersteuning – Me. R. Els

Support Services / Ondersteuningsdienste

I.T. Lab – Ms. E. Huggett
Library – Ms. A. Vermaak
Sport Facilities Manager – Ms. L. Schlechter

Drama & Dance/Dans

Mrs. L. Polson

Admin Staff / Administratiewe Personeel

Reception – Ms. L. Bruwer
Admin – Mrs. T. Nieuwoudt
Secretary – Mrs. B. van Tonder
Finance – Mrs. M. Winter

Student Teachers / Studente Onderwysers

Intersen Phase – Ms. J. Snyman

Class Assistants / Klasassistente

Ms. S. Nomdoe
Mr. S. Mooi

Choir / Koor

Koorleier – Me. M. Skeen
Koor Assistent – Me. A. Muller.

Tuckshop / Snoepie

Mrs. S. Noble
Ms. E. Bokveldt

General Workers / Algemene Werkers

General Foreman – Mr. M. van Heerden
General Worker – Mrs. P. Longo
General Worker – Mrs. M. Silwana
General Worker – Mrs. F. Bernardo
General Worker – Mrs. Z. Windvogel
General Worker – Mrs. V. McCullum
General Worker – Ms. T. Carelse
General Worker – Mr. L. Esau
General Worker – Mr. L. Macakela
General Worker – Mr. X. Nobebe
General Worker – Mr. P.J. Motaung
General Worker – Mr. Z. Louw
General Worker – Mr. S. Sesona
General Worker – Mr. S. Mdena